[Home Page]
   Výroční ocenění pro AUTOCAD

PRAHA (1. 2. 2000): Pražská kancelář Autodesku s.r.o. s hrdostí oznámila, že v minulých dnech obdržel její základní produkt řady Design 2000, AutoCAD 2000, velmi významná ocenění pro rok 1999.

Dne 25. ledna 2000 byla na společenském večeru v Obecním domě předána ocenění Nejlepším produktům ?99 v oblasti informačních technologií. Přední český mediální dům Computer Press tak zveřejnil výsledky prestižních redakčních anket. V kategorii "Špička pro design roku ?99" získal AutoCAD 2000 ocenění Nejlepší produkt 1999, udělený redakcí časopisu Computer Design.

Dne 27. ledna 2000 vyhlásily tituly nakladatelství Softwarové noviny již poosmé výroční ceny Produkt roku. Cena Produkt roku nemá komerční charakter, výrobky se do ní nepřihlašují a neplatí se žádné vložné. Je určena nejlepším výrobkům v oboru výpočetní techniky, dostupným na českém trhu, bez jakýchkoli dalších omezení. Softwarové noviny ocenily v kategorii "Obecný CAD systém" produkt AutoCAD 2000 titulem Produkt roku 2000.

"Tyto ceny nás těší a velmi nás zavazují," uvedl Josef Švenda, ředitel pražského Autodesku. "AutoCAD 2000 je základním stavebním kamenem naší iniciativy Design 2000, na jehož základě jsou potom vystavěny SW řešení pro jednotlivé oblasti počítačového navrhování, ať již v oblasti průmyslové výroby (strojírenství), konstrukce a služeb (architektura a stavebnictví) či státní správy a telekomunikací (GIS). Udržet nastoupenou cestu vysoké kvality jednotlivých řešení je a bude cílem Autodesku pro příští léta."

(víš)


Z časopisu Zeměměřič č. 3/2000
[Server] [GIS] [Pošta]