[pošta]

Katalog geodetických firem 1999-2000

vyjde opět v papírové i elektronické podobě. V případě zájmu o prezentaci v Katalogu geodetických firem 1999-2000 zvolte příslušný typ prezentace a zaplaťte odpovídající poplatek bankovním převodem do 15. 6. 1999 (případně termín konzultujete telefonicky s redakcí) na běžný účet 1709 354-038 / 0800. Daňový doklad obdržíte do 14 dnů po zaplacení zálohové faktury, která vyšla na přebalu Zeměměřiče č. 5/99.

Typy prezentace v Katalogu geodetických firem 1999-2000:

Typ prezentace Popis Cena
Bezplatná prezentace pouze uvedení adresy, tel., faxu, emailu zdarma
Standardní prezentace pouze 3 činnosti 244 Kč
Zvýrazněná prezentace 10 činností a textová informace do 80 znaků 610 Kč
Nadstandardní prezentace logo, 15 činností a textová informace do 80 znaků 1 220 Kč
Plošná reklama zašleme zvláštní proforma fakturu
Ceny jsou uvedeny již s DPH.

Katalog geodetických firem se v pátém ročníku své existence více rozrůstá do internetovské podoby a ve spolupráci s CAGI (Česká asociace pro geoinformace) se stává základem databáze firem metainformačního systému ČR. Proto zde naleznete kromě již z loňska známého formuláře další dotazník ve své pracovní verzi. Případnou aktualizaci dat budete moci v budoucnu provádět sami přes internetovské rozhraní. Systém on-line umožní udržovat data o vaší firmě maximálně aktuální.

KATALOG GEODETICKÝCH FIREM 1999 – 2000 vyjde v nákladu alespoň 10 000 výtisků. Zajistíme jeho distribuci na všechny obecní, městské, okresní a obvodní úřady, všem větším stavebním a projekčním firmám, realitním kancelářím, lesním společnostem, notářům, advokátním kancelářím apod. a samozřejmě jej obdrží všichni předplatitelé a inzerenti.

KATALOG GEODETICKÝCH FIREM 1999 - 2000 vyjde jako příloha čísla 8+9/99 časopisu Zeměměřič. Bude mít podobnou strukturu a obsah jako v předešlých letech.

Úplné a aktualní seznamy katalogu firem:

  1. Seznam všech organizací rezortu ČÚZK.
    Nejrozsáhlejší část je věnována prezentaci soukromých firem, podnikajících v geodezii, kartografii, fotogrammetrii (leteckém snímkování), KN a příbuzných oborech. Firmy jsou seřazeny podle tří hledisek do dvou seznamů:
  2. REGIONÁLNÍ (i OBOROVÝ) SEZNAM
    firmy budou uspořádány abecedně podle okresů s uvedením kompletní adresy, telekomunikačního spojení a všech oblastí činnosti. Tyto činnosti budou uvedeny číslem v příslušném sloupci. Jednoduchým přiložením pravítka k příslušnému sloupci uživatel okamžitě zjistí firmy vykonávající příslušnou činnost. Tato úprava vychází z úvahy, že uživatel hledá především služby firem podle lokalit. Novinkou je připojení textové informace o firmě, která může rozvádět číslem uvedené činnosti, nebo doplňovat činnosti nad rámec seznamu.
  3. ABECEDNÍ SEZNAM
    firmy seřazeny abecedně (plné názvy všech firem s odkazem na stranu s podrobnější informací).

Seznam činností

Objednávka

soubor formátu Excel

[Na úvodní stránku]