[Home Page]            

Napříč republikou


    Ve středu 20. 6. 2001 kolem 15. hodiny vyjedou vodáci - zeměměřiči z jižní hranice naši republiky (z Lenory), aby se pokusili dosáhnout severní hranice (Hřensko) do neděle 24. 6. Tento termín byl vybrán záměrně, neboť právě v tomto období je nejdelší den a shodou okolností letos i dostatek vody.
   Jedním z iniciátorů této akce je ing. Vondraš (firma ABACUS), který sdělil: "Chceme se pokusit odpádlovat naši republiku non-stop. Je to první ročník. Pokud se to vydaří, určitě se k nám v budoucnu (nebo ještě letos cestou) někdo přidá." Geodeti jsou drsní lidé. Ať jsou to přejezdy hor na lyžích, motoristické rallye, expedice na hory, cestování s dobrodružstvím a nebo nejrůznější "hec akce". Sám jsem jel non-stop na raftu po "vltavském voleji" z Kamýku nad Vltavou ke Karlovu mostu a dovedu si představit, co znamená odpádlovat republiku v jednom kuse.
   Pokud chcete naše borce podpořit, mužete zaslat SMS na +420602385182, nebo po cestě vyvěsit alespoň oslavné transparenty, případně objednat dechovou hudbu k jezům.
  Po akci přineseme další informace.

Radek PETR

    vyvěšeno 20.červen 2001, 13 hodin


Z časopisu Zeměměřič č. 6/2001
[Server] [Geodezie] [katastr nemovitosti] [rezort ČÚZK] [Vime - Vite] [Pošta]