[Home Page]

BE Meeting Prague 2005

Evropská obdoba celosvětové konference "BE Conference" bude věnována výhradně tématice zpracování (geo)prostorových (geospatial) informací. Termín konání "BE Meeting Prague 2005 - The Geospatial Summit" je 28. února až 2. března 2005 v pražském hotelu Diplomat.

Pro návštěvníky summitu jsou připraveny:
informace o nejnovějších geospatial řešeních společnosti Bentley,
setkání s vrcholovými představiteli společnosti Bentley,
diskuse na více jak 25 odborných jednáních a seminářích věnovaných potřebám uživatelů geospatial řešení,
informace o projektech, které v roce 2004 získaly ocenění BE Awards of Excellence
prezentace uživatelů o způsobech uplatnění a využití geospatial řešení,
přiblížení nových geospatial technologií a postupů pro dosažení vyšší produktivity formou odborných prezentací a seminářů, které sponzoruje Bentley Institute.

"The Geospatial Summit 2005" je nejvýznamnější událostí pro odborníky z oboru tvorby, správy a distribuce geospatial dat, především v oblastech mapování, (geo)inženýrství, informačních systémů/technologií využívaných ve státní správě a samosprávě a ve společnostech z oblasti telekomunikací a správců inženýrských sítí.

Mezi účastníky budou i partneři, integrátoři a konzultanti společnosti Bentley, kteří dále rozvinou nejnovější informace o posledním vývoji technologií a o strategií řešení společnosti.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a předběžně se zaregistrujte na www.be.org/bemeetingprague. Registrační poplatek činí 75 EUR. Pro Select uživatele je připravována speciální nabídka, která bude uveřejněna začátkem ledna.

Jednacím jazykem je angličtina. Pro účastníky hlavních prezentací bude k dispozici tlumočení do českého jazyka.

BE a ocenění BE Awards of Excellence
BE je zkratka Bentley Empowered a představuje dosažené úspěchy uživatelů Bentley, způsob, jakým jim společnost Bentley pomáhá při dosahování jejich cílů. BE rovněž představuje i vize a hodnoty, které společně sdílí Bentley a její uživatelé. Cena "BE Awards of Excellence" oceňuje mimořádné úsilí, které uživatelé produktů Bentley vynakládají při zlepšování světové infrastruktury.

O akci bude podrobně informovat Web GEOinformace.

redakce Zeměměřiče

vyvěšeno: 03.01.2005
ID článku: 1528
další informace:www.bentley.cz
www.bentley.cz/index.php?n=16&t=20041230


Z časopisu Zeměměřič č. 05-01+02
[Server] GISZ domova [Pošta]