[Home Page]

Hledáte něco? Najděte si vše pohodlně sami

Redakce Zeměměřiče dostává podobné dotazy:

1)v některém čísle Zeměměřiče (asi před 3-4 roky, možná déle) vyšel článek od Ing. Poláka o povinnostech projektantů a architektů, mimo jiné zde byl odkaz na vyhlášku (snad Ministerstva pro MR?), kde byly uvedeny souřadnicové systémy, v kterých se mají vyhotovovat projekty. Stěhovali jsme se do jiných prostor a dodnes toto číslo nemůžu najít. Můžete mi v tom pomoci?

2)Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli jste v nějakém z minulých čísel vašeho časopisu neotiskli nějaký článek o problematice BIMu v zeměměřictví. Konkrétně se mi jedná o úlohu geodeta v procesu BIM.

3)

Každý měsíc tak 3 podobné dotazy obdržíme, ale ani v redakci není snadné podobné odpovědi dohledávat, protože článků na nejrůznější témata bylo v Zeměměřiči za dobu existence časopisu publikováno opravdu hodně a ani redakce si nepamatuje kdy a kde to bylo.

Také to řešíme vyhledáváním podle klíčových slov, ale ty spíše lépe sestavíte vy, když alespoň mlhavě tušíte, co hledáte.
Už není v možnostech redakce dohledávat články a odpovídat na podobné dotazy. Začali jsme ve volnějších chvilkách vytvářet kompletní ročníky Zeměměřiče, kdy bude vždy 6 čísel z příslušného roku umístěno v jednom souboru na Alza.cz, a vy tam můžete normálně vyhledávat pomocí řetězce znaků. Takto si najdete, co potřebujete, uvolníte ruce redakci, která tento nepopulární servis přesune na samoobsluhu, a hlavně – také pomůžete financovat existenci časopisu.

Prosíme, kupte si časopis, i když zatím nic nehledáte, protože až hledat budete, jako když to najdete.

Celý ročník získáte za pouhých 300 Kč, tak doporučujeme si koupit ročníků co nejvíce (nejlépe postupně všech 24) na www.zememeric.cz/links/archiv-zememeric-rocniky
Opravdu to už nejsme schopni pro vás dohledávat v redakci. Děkujeme.

Připraveny jsou kompletní ročníky 2010 až 2017.

redakce

vyvěšeno: 11.12.2017
ID článku: 5025
další informace: www.zememeric.cz/links/archiv-zememeric-rocniky


Z časopisu Zeměměřič č. 17-11a12
[Server] RůznéPřečtěte si [Pošta]