[pošta] Stavební veletrh IBF a URBIS
20.-24. dubna '99
   
Připravili jsme pro Vás jednoduchouorientační mapu brněnského výstaviště, kde naleznete významné firmy z oboru kartografie, geodézie a GIS, které zareagovaly na naši výzvu nebo se sami ohlásily.
Hledáte některou (geodetickou) firmu na veletrhu?      

Společnost GEOTRONICS Praha, s.r.o. vystavuje v pavilonu L na stánku č. 13:

  1. Geodetické přístroje:
  2. Měřické a laserové přístroje pro stavebnictví:
  3. Absolutními novinkami v naší expozici jsou:

Geodezie Brno
Stánek č. 2, hala L - Stavební veletrh IBF
Stánek č. 33, hala E - veletrh URBIS


GEFOS, a.s., zastoupení přístrojů Leica, se zúčastní IBF jako spoluvystavovatel na stánku VSB, a.s. (je dceřinou spol.), jehož číslo je G1-13.
Vystavované přístroje:
Sokkia vystavuje na stánku L14 novinky z oblasti laserové techniky. Využijte veletržních slev!


Geopen naleznete na volné ploše Z2, ve stánku 19

    Přestože veletrh je určen hlavně pro stavební firmy , tak budeme vystavovat přístroje i pro geodetickou veřejnost . Pro geodety budou určeny především produkty japonské firmy PENTAX , a to nivelační přístroje AL-série , včetně nivelačního přístroje AFL-240 s automatickým zaostřováním . Ke shlédnutí bude k dispozici také cenově výhodná totální stanice PCS-325 s infračerveným dálkovým ovládáním . Dále bychom Vás rádi informovali o novém softwaru PowerTopo do totální stanice ATS-série , která má velmi bohaté programové vybavení . Na stánku lze obdržet disketu s verzí PowerTopo pro PC , která simuluje funkce klávesnice a displeje totální stanice .

    Pro stavební firmy bude vystaveno několik laserových přístrojů od americké firmy Laser Alignment , Inc. , která zaujímá již 30 roků jedno z vedoucích postavení na světovém trhu v oblasti laserové techniky pro stavebnictví a vodohospodářství .


Informace o expozici Geodis Brno s.r.o. na IBF 99
Volná plocha Z1, stánek 17
Geodis Brno s.r.o. tradičně vystavuje celý sortiment geodetických přístrojů TOPCON včetně novinek, kterými letos jsou dvě nové‚ řady totálních stanic. Motorizovaná totální stanice GTS-800 a totální stanice s bezhranolovým dálkoměrem GPT-1000. Dále bude vystaven nový stavební digitální nivelační přístroj DL-103.

Novinkou na stánku bude ruční bezhranolový dálkoměr LEM 30 od německé firmy JENOPTIK.

Na stánku bude možné také vidět celý sortiment stavebních laserů a jejich aplikace .
Do soutěže o zlatou medaili je letos přihlášena poslední novinka, mimořádně přesný sklonový laser RT-5S.

Pro otestování kvality stavebních nebo geodetických výkres budou na stánku rovněž k dispozici dva Inkjet plotry japonské firmy MUTOH a to Falcon CAD RJ-800C a Falcon Graphic RJ-4000.


Společnost Autodesk naleznete na stánku č. 126 v pavilonu Z


Společnost Datech 2000, a.s.
bude na stavebním veletrhu IBF '99 přítomna na stánku Autodesku (pavilon Z, stánek č. 126). Datech 2000 bude na stavebním veletrhu předvádět následující produkty:

    Autodesk: AEC

    - AutoCAD Architecture Desktop: nová aplikace pro projektování staveb, která nabízí robustní objektově orientovanou technologii, dává uživatelům přístup k výkonným moderním nástrojům pro modelování a k „inteligentním" stavebním prvkům

    - AutoCAD Land Development Desktop: nová aplikace pro modelování terénu, která rozšiřuje AutoCAD Map R3 pomocí přidaných oborově specifických funkcí a vlastností pro práci s modely terénu a geometrií

    - Autodesk CAD Overlay R14: aplikace pro manipulaci s rastrovými obrázky s výkonností, jakou poskytuje AutoCADu ObjectARX

    Descreet entertainment division (spojení Kinetix a Discreet Logic)

    - 3D Studio VIZ R2: výkonné řešení pro design a vizualizaci pro architekty, inženýry a další profesionální návrháře. Jedná se o nejpokročilejší prostředí pro trojrozměrné modelování a vizualizaci na PC.

    Personal Solution Group

    - AutoCAD LT 98: nejnovější verze CAD SW, určená uživatelům ze všech oborových oblastí vytvářejícím výkresovou dokumentaci podle profesionálních standardů. Narozdíl od ostatních malých CAD programů AutoCAD LT pracuje s nativním DWG formátem plného AutoCADu a tím se stává ideálním prostředkem pro uživatele spolupracující s profesionály používajícími AutoCAD.

    - Actrix Technical: zcela nový SW produkt Autodesku speciálně vyvinutý pro snadné kreslení schemat a diagramů. Actrix Technical využijí zejména všichni kdo navrhují a kreslí: plány rozmístění zařízení (Správa majetku), inženýrské rozvody budov, síťové diagramy, obchodní grafy, organizační a vývojové diagramy.

    Siemens:

  - Výkonné pracovní stanice CELSIUS 420 a 630 dostupné ve dvou třídách výkonu, jedna je cílená na uživatele, kteří na prvním místě požadují výkon a druhá na ty, u kterých rozhoduje cenově efektivní řešení. Široký rozsah vysoce výkonných subsystémů a komponentů dovoluje, aby byly tyto systémy optimálně nakonfigurovány pro požadavky prostředí jednotlivých aplikací.

    CONTEX:

  - Velkoformátové skenery Contex jsou vhodným řešením pro monochromatické i barevné skenování výkresů z oblasti CAD, Graphics Art. Modely COPY jsou uzpůsobeny pro přímé propojení s inkoustovým nebo LED plotrem pro digitální kopírování.

    Další informace naleznete na webovské stránce firmy www.datech2000.cz.

DATECH2000

T-MAPY mají expozici v pavilonu E, stánek č. B02, kde mají připravenu celou řadu zajímavých ukázek z oblasti technologie GIS a novinek vlastní produkce. Další informace naleznete na webovské stránce firmy www.tmapy.cz.


Z časopisu Zeměměřič č. 4/99         [obor]     [Na úvodní stránku]