Ceník inzerce v roce 2018

Klaudian Praha, s.r.o. - redakce časopisu a webu
www.zememeric.cz/kontakt
Vážení inzerenti,
časopis Zeměměřič v r. 2018 vstupuje do svého 25. ročníku a vychází 6x ročně. Termíny uzávěrek v tomto roce naleznetete v Google kalendáři.
Podívejte se, jak papírový časopis vypadá (formát A4, plnobarevné, 36 stran). Ukázkové číslo v roce 2016.

  Ceny inzerce držíme na úrovni roku 2011. Pro celoroční inzerenty se závaznou objednávkou na počátku roku jsme zavedli zajímavé slevy. Pro rok 2018 jsme výrazně slevnili PR články a znovu zavedli krátké půlstránkové články, protože chceme ještě více posílit technická a technologická témata. Chceme dát i větší prostor recenzím a vašim článkům o produktech.


           redakce

Mediální plán našich časopisů naleznete ZDE.

Zeměměřič - to je náklad 2 000 až 2 500 ks pro Česko i Slovensko. (pouze v ČR 1600 předplatitelů - firem, úřadů a jednotlivců).

Řádková inzerce:
Inzerce v rubrikách „Z první ruky“ (Volná místa – trh práce) a „Z druhé ruky“ (Second Hand - prodáme, koupíme) je zpoplatněna tarifem 2 Kč za 1 znak (+ DPH) se zaokrouhlováním na celé 50 Kč nahoru. Za tuto cenu je inzerát obratem zveřejněn na webu a v nejbližším papírovém čísle Zeměměřiče.
Vkládání:
vkládání letáků, CD-ROM aj. (podle hmotnosti) - 5 až 10 Kč za kus
 

Objednávky:
Máte-li zájem o zveřejnění inzerce, pošlete objednávku, která by vedle adresy, IČ, DIČ objednatele měla obsahovat:

 

Podklady reklamy můžete dodat v následujících podobách:

O textu, ilustracích a logu se můžete domluvit s redakcí osobně nebo telefonicky – 603 787 118.

Nabízíme výrobu firemních tiskovin, pozvánek, časopisů, mapek, datových nosičů CD-ROM, DVD (i lisování), webových stránek, zprostředkování tisku aj. Zajišťujeme také hromadné rozesílání poštovních zásilek podle redakční databáze (3 000 adres).


Server Zeměměřiče Napsat do redakce